• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Методична робота

Звіт проходження атестації педагогічних працівників

Звіт

про проходження атестації

педагогічними працівниками

Камбурліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Атестація педагогічних працівників 2016-2017 навчальному році проводилася згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів України та планом заходів з проведення атестації вчителів школи.

Під час її проведення було:

 • здійснено коригування плану атестації на рік;
 • створено її склад з профспілковим комітетом;
 • видано наказ по школі;
 • ознайомлено педагогічний колектив зі списком працівників, що атестуються;
 • перевірено терміни проходження курсів підвищення кваліфікації педпрацівниками, які атестуються;
 • закріплено вчителів, що атестуються, за членами адміністрації школи, профкому та атестаційної комісії;
 • оформлено папки для збирання матеріалів з питань атестації вчителів;
 • складено графік проведення відкритих уроків та позакласних заходів вчителями, які атестуються.

У 2016-2017 навчальному році проатестовано: 6 вчителів , що становить 31,6% від загальної кількості педпрацівників школи. Вчителі Зубков О.О., Церпіш К.М., Кубанова Л.В. своєчасно пройшли курси підвищення кваліфікації за фахом при Кіровоградському інституті післядипломної освіти. Вчителі Троянський І.Г., Іваненко К.М. та бібліотекар Зубкова В.А. курси підвищення кваліфікації проходитимуть у 2017 році за графіком відділу освіти. Вчителі склали і погодили з атестаційною комісією власні індивідуальні плани роботи, в яких зазначили дату проведення відкритих уроків та позакласних заходів, теми виступів на педагогічних радах і на засіданнях шкільних методичних об’єднаннях.

У вересні проходило перше засідання атестаційної комісії (протокол №1 від 19.09.16) де відбувся розподіл обов’язків між членами атестаційної комісії та був затверджений план роботи. Наступне засідання було проведено 11.10.16 року (протокол №2), були опрацьовані такі питання:

 • розгляд списків педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, із зазначенням строків проходження курсів підвищення кваліфікації.

Адміністрація школи та атестаційна комісія визначили професійний рівень вчителів, що атестуються згідно відвіданих уроків та заходів.

Протягом лютого вчителі, які атестуються, проводили позакласні заходи та уроки. На них були присутні не тільки адміністрація та члени атестаційної комісії, а й інші бажаючи педагогічні працівники школи. В цьому ж місяці проходило четверте засідання атестаційної комісії (протокол №4 від17.02.17р.), на якому було розглянуто питання про результати вивченої роботи педагогічних працівників, які атестуються, на основі відомостей про відвідані уроки, позакласні заходи.

Найбільш повно та яскраво особистості педагогів проявилися в ході творчих звітів. Кожен із них продемонстрував свою методичну та фахову майстерність, вміння володіти аудиторією, вільно висловлюватися. На засіданнях шкільних методичних комісіях були створені оптимальні умови для активізації творчої діяльності педагогів (вчителі готували доповіді, повідомлення, обмінювалися досвідом, проводили відкриті заходи для колег). Педагоги школи поновили методичні картки, у яких відзначили свою участь у методичній роботі школи, району, підвищення своєї кваліфікації; заповнили діагностичні анкети.

У березні проходила робота, спрямована на оформлення документації. В цьому ж місяці було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії (протокол №5 від 17.03.17 р.) під час якого Кубанова Л. В., Троянський І. Г., Зубкова В.А., Іваненко К.М, Церпіш К.М, Зубков О.О. виступили із творчими звітами, члени комісії заслухали характеристики вчителів, які атестуються, прийняли відповідні рішення. Кожен із них продемонстрував свою методичну та фахову майстерність, вміння володіти аудиторією, вільно висловлюватися.

На засіданнях шкільних методичних комісіях були створені оптимальні умови для активізації творчої діяльності педагогів (вчителі готували доповіді, повідомлення, обмінювалися досвідом, проводили відкриті заходи для колег). Педагоги школи поновили методичні картки, у яких відзначили свою участь у методичній роботі школи, району, підвищення своєї кваліфікації; заповнили діагностичні анкети.

Шосте засідання (протокол №6 від 29.03.17 р.) завершило проведення атестації в навчальному закладі. На ньому було оголошено підсумок атестації педагогічних працівників.

Згідно атестації 2017 року:

 • встановлено відповідність раніше присвоєній категорії “спеціаліст вищої категорії” - 2 (Зубков О.О., Церпіш К.М.);
 • порушити клопотання перед відділом освіти за встановлення педагогічного звання “старший учитель” – 1 (Зубков О.О.);
 • встановлено відповідність раніше присвоєній кваліфікацій категорії “спеціаліст І категорії ”- 1(Троянській І.Г.) за умовами проходження курсової перепідготовки;
 • встановлено кваліфікаційну категорію “спеціаліст 11-го кваліфікаційного розряду” - 1(Іваненко К.М.) за умовами проходження курсової перепідготовки;
 • встановлено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст 11-го кваліфікаційного розряду ”- 1 (Кубанова Л.В.)
 • встановлено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “ бібліотекар І категорії» з встановленням 11-го кваліфікаційного розряду - 1(Зубкова В.А.) за умови проходження курсової перепідготовки.
Кiлькiсть переглядiв: 447

Коментарi